basın bültenleri

Bu Seneki Avrasya Ambalaj Fuarı Ertelenmiştir | 2021 Yılındaki Fuarda Görüşmek Üzere

Bu Seneki Avrasya Ambalaj Fuarı Ertelenmiştir | 2021 Yılındaki Fuarda Görüşmek Üzere

14-10-2020

21-24 Ekim 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmesi planlanan Avrasya Ambalaj Fuarı 2021 yılına ertelenmiştir. Fuar katılımımızı yeni tarihi olan 20-23 Ekim 2021'de gerçekleştireceğimizi bilgilerinize sunar, bu süreçte bize verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.

Gürallar Cam Ambalaj olarak, çalışanlarımızın, ailelerinin ve iş ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimiz olmuştur. Bu çerçevede Covid-19 vakalarının Türkiye’de görülmeye başladığı ilk günden itibaren Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın, Covid-19’un yayılımını azaltmak amacı ile uyguladığı yönerge, faaliyet ve müdahale planlarını yakından takip ederek, gerekli bütün tedbirleri hayata geçirdik.

Önümüzdeki dönemde de aldığımız önlemleri titizlikle sürdürmeye devam edeceğiz.

Toplumsal sağlığın korunması adına üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde; siz değerli iş ortaklarımızın bir telefon, bir e-posta uzağındayız. Dileyen iş ortaklarımızla dijital ortamda, dileyen iş ortaklarımızla ise dezenfekte edilmiş özel misafir toplantı odalarımızda bir araya gelerek; sizinle olan temasımızı sürdürülebilir kılmaya devam edeceğiz.

Bizimle dilediğiniz her zaman info@gca.com e-posta adresimiz üzerinden veya 0 (216) 488 66 00 telefon hattımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Nice sağlıklı günlerde bir arada olmak dileğiyle.

Saygılarımızla.