basın bültenleri

GCA, Avrasya Ambalaj Fuarı'ndaydı!

GCA, Avrasya Ambalaj Fuarı'ndaydı!

22-11-2019

Sürdürülebilir kaynakların korunması konusunda ülkemizde sektöründe önde gelen sözcülerden biri olan GCA, sektörün önemli temsilcileriyle birlikte Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı.

 

23-26 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı, Türkiye’den ve yabancı ülkelerden katılıcımları ve ziyaretçileriyle, ambalaj ve ilgili sektörlerin önemli isimlerini ağırladı. GCA, TÜYAP Fuar ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen fuarda, cam ambalajın doğa dostu ve sürdürülebilir yapısını bir kez daha vurguladı. Her sene, uluslararası ölçekte, sektör temsilcilerini bir araya getiren etkinlik; yeni iş birliklerinin kurulmasına ve görüşmelerin yapılmasına da önayak oluyor.

 

İş ortaklarına özel olarak tasarladığı cam ambalajlarla markaların premium algısını şekillendiren GCA, doğada bulunan ham maddelerden üretilen ve sonsuz kez kendisine kalitesinden ödün vermeden dönüştürülebilen cam ambalajın sürdürülebilir yapısına dikkat çekmeye, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda da devam etti.

 

Fuar alanındaki standında yüzlerce misafiri ağırlayan GCA, Avrasya Ambalaj Fuarı özelinde oluşturduğu bilgilendirici videolarda ziyaretçileri, doğa dostu ve sağlıklı cam ambalaj kullanımına davet etti.

 

 

GCA HAKKINDA:

 

Temelini 2015 yılında atan GCA, Gürok Grubu’nun LAV markasıyla 25 yılı aşkın sürede sofra camı üretiminden edindiği birikim ve deneyimini cam ambalaj sektöründe de yenilikçi bir yaklaşımla hayata geçirmeye devam ediyor. GCA, sadece ülkemizde değil dünya çapında da önemli başarılara imza atarak, uluslararası arenada cam ambalaj sektöründe öncelikli olarak tercih edilen oyunculardan biri olma hedefine hızla yaklaşıyor.

 

GCA dört yıl gibi kısa bir sürede, AR-GE alanında gerçekleştirdiği etkin ve sürdürülebilir çalışmalarıyla ülkemizdeki cam ambalaj sektörünü ileriye taşıyacak projeleri başarıyla yürütüyor. Kaliteli ve güvenli üretim gerçekleştirmenin dışında, çevreye ve insana saygıyı daima ön planda tutmayı, birliktelik oluşturduğu müşterilerini “İş Ortağı” olarak kabul ederek müşterilerine ve ülke ekonomisine değer katmayı görev edinerek faaliyetlerini sürdürüyor. 

 

Tasarımdan satış pazarlama faaliyetlerine kadar tüm süreçlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve BRC/IoP Ürün Güvenliği Yönetim Sistemleri’ne uygun çalışan GCA; çevreye saygılı üretimi önemseyen, geri dönüşüm konusuna büyük hassasiyetle yaklaşan, doğayı korumak adına çeşitli projeleri üreten ve uluslararası boyutta yürütülen projelere destek veren, ülkemizdeki cam ambalaj sektörüne yeni bir soluk getiren bir cam ambalaj üreticisidir. 

 

Üretim proseslerinden, kalite kontrol ve paketleme proseslerine kadar her aşamada en son teknolojinin kullanıldığı üretim tesisinde, tüm işlemler otomasyon sistemleri ile yürütülüyor. Daima ileriyi gören ve geleceğe yatırım yapan GCA, üretim tesisinin altyapısını birden çok cam üretim fırını ile üretim yapabilecek şekilde tasarlamıştır.