CAM KÜTÜPHANESİ

Cam bizim işimiz olduğu kadar tutkumuz. Cam ile ilgili haber ve yazılara ulaşmak için buraya tıklayınız

ÜRÜNLERİMİZ

Gürok Grubu, Türkiye’de 20 yıla yakın süredir sofra camı üretimi yapmaktadır ve dünyanın altıncı büyük üreticisi konumundadır. Cam şişe ve kavanozlarımıza ulaşmak için buraya tıklayın.

BUTİK PROJELER

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarım sürecinden kalıp, üretim, kalite kontrol ve ürün teslimine kadar butik projeler üretiyoruz. Sevkiyatın ardından kalite birimine bağlı teknik ekibimizle iş ortaklarımızın dolum hatlarına gidiyoruz. Süreç hakkında bilgi almak için tıklayın.

KARİYER

Ana hedefimiz, çalışanlarımızın gelişim göstermeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için, ortam ve fırsat yaratmak; adil bir çalışma ortamının oluşturulması ve sürdürülmesini sağlamaktır.
Kariyer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Berraklığa Dokunun Kapak Standartlarına Uygun Sızdırmazlık Sağlayan Kafa Yapısı - Homojen Cidar Dağılımı - Berrak Cam - Güven

Neden GCA

GCA olarak siz üreticilerimiz için; ürünlerinizi sağlıklı, kaliteli ve göze hoş gelecek şekilde tüketicilere sunmanın öneminin farkındayız. GCA, bunu sağlamanıza yardımcı olabilecek ürünler tedarik etmektedir…

Ayrıntılı Bilgi

BERRAK CAM

KALİTE, SAĞLIK, VE DOĞALLIK İÇİN

CAM ‘GCA’ YI KONTROL EDİN!

ÜRÜNLERİMİZ

ÜRÜNLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
Kavanozlar
Şişeler