İşe Alım Süreci

Bizi biz yapanın ve bizi daima ileriye götürecek olanın siz değerli çalışanlarımız olduğunun bilinci ile, çalışanlarımızın hepsi bizim için çok değerli ve özeldir. Bu nedenle her gün işine severek gelen ve hem çalışma ortamında hem de kişisel yaşamlarında mutlu olan çalışanlar görmek en büyük hedefimizdir.

Kendisine, şirketine ve ülkesine faydalı işler ortaya koyabilmek adına ailemizin bir üyesi olmayı isteyen arkadaşlarımızın; şirketini ilgilendiren konulara ben değil biz bilinci ile yaklaşması, her zaman tutkuyla ve azimle çalışması, yaptığı işi ve ailemizi benimsemesi, kendini sürekli geliştirmesi ve yenilikleri takip etmesi gerekmektedir.

GCA'da İşe Alım Süreci

Profesyoneller / İş Başvurusu

İş ilanlarımız www.kariyer.net sitesinde yayınlanmakta olup adaylarımız hem kariyer.net aracılığıyla hem de hr@gca.com mail adresine öz geçmişlerini göndererek başvuruda bulunabilirler.

GCA’nın işe alım sürecinde, doğru pozisyona doğru kişileri yerleştirmek hedefiyle adil bir süreç yürütmek en önemli hedefimizdir. Bu nedenle başvuruların değerlendirilmesi aşamasında tüm adaylarımıza fırsat eşitliği sunulmakta olup tüm sürecimizde şeffaflık esastır.

Mülakat sürecimizin aşamaları şöyledir;

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Genel Yetenek Testi
  • Mesleki Kişilik Envanteri
  • İngilizce Seviye Tespit Sınavı
  • İnsan Kaynakları Mülakatı

Yapılan değerlendirmeler sonucunda yukarıdaki tüm aşamaları başarı ile geçen adaylarımıza İnsan Kaynakları birimimiz tarafından iş teklifi yapılır.

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar / Staj Başvuru

Proje Stajyeri Programı

Ülkemizin ve şirketimizin geleceği olan siz değerli arkadaşlarımızı önemsiyoruz!

Sizlere, üniversite hayatınız boyunca öğrenmiş olduğunuz teorik bilgileri pratikte uygulama ve geliştirme imkanı bulacağınız ve bu imkanı bir proje ile taçlandırabileceğiniz eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyoruz.

Proje Stajyeri Programı; Makine Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalürji Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İşletme Mühendisliği bölümlerinin 3. veya 4. Sınıflarında okuyan öğrencilere yönelik bir programdır. Bu programa başvuracak olan arkadaşlarımızın not ortalamasının en az 2,50 olması gerekmektedir.

Proje stajyeri arkadaşlarımız, yapılan yoğun elemeler sonucunda özenle seçilmekte olup stajları boyunca kendilerine verilen bir projeyi yürütmektedirler. Stajları boyunca ilgili proje üzerine çalıştıktan sonra stajlarının son gününde projelerine ilişkin bir sunum yapmaktadırlar.

Proje stajyeri başvuruları her sene Mart ayında alınmakta olup değerlendirme sürecinde olumlu bulunan arkadaşlarımız ile Nisan ayı içerisinde mülakatlar gerçekleştirilmektedir.

Zorunlu Staj Programı

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyup bölümleri gereği zorunlu stajları bulunan arkadaşlarımız başvuruda bulunarak şirketimizde uygun bölümlerde stajlarını yapabilmektedirler.

Staj başvuruları kabul edilen öğrencilere staj onayları ve staj dönemleri ile ilgili bilgiler yazılı olarak verilir.

Staj başvuruları kabul edilen adaylarımıza sunulan imkanlar için İnsan Kaynakları departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.