kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Gürok Grubu, Türkiye’de 20 yıla yakın süredir sofra camı üretimi yapmaktadır ve dünyanın altıncı büyük üreticisi konumundadır. Gürok Cam Ambalaj, öncelikle var olan fırın ve hatlarda ambalaj konusunda deneyim kazanmış; cam konusundaki uzman deneyim kullanılarak Kütahya’da faaliyete geçmiştir.

Şirket kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde üretim aşamalarının tamamında sürdürülebilirliği, çevreye ve insana saygıyı daima ön planda tutmaktadır. Gürok Cam Ambalaj, ürün ve hizmette en yüksek kaliteyi hedefleyerek ülke ekonomisine, cam ambalaj sektörüne ve iş ortaklarına değer katan adımlar atmaktadır.

Üretim proseslerinden, kalite kontrol ve paketleme proseslerine kadar her aşamada en son teknolojinin kullanıldığı tesiste, tüm prosesler otomasyon sistemleri ile yürütülmektedir.

Gürok Cam Ambalaj Üretim Tesisinin altyapısı birden çok cam üretim fırını ile üretim yapabilecek şekilde tasarlanmış; yakın zamanda cam ambalaj üretim kapasitesini artırabilecek şekilde planlanmıştır.

Tasarımdan satış pazarlama faaliyetlerine kadar tüm süreçlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve BRC/IoP Ürün Güvenliği Yönetim Sistemleri’ne uygun çalışan Gürok Cam Ambalaj, çevre dostu bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Cam ambalaj üretiminde kullanılan ekipmanlar da bu bakış açısı ile seçilmiştir. Gürok Cam Ambalaj Üretim Tesisi, çevreye ve insana saygılı, sürdürülebilir üretim anlayışının en iyi örneklerinden biridir.

GCA - Fabrika