What Do Our Employees Say?

GCA, yeni yatırımlarla ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunan Gürok Grubu’nun gelişmiş teknoloji kullanılarak kurulmuş bir üyesidir. Cam üretimi konusunda deneyimimizi bugün cam ambalaj işimizde kullanarak dünya standartlarında üretim yapmaktayız.

1999 yılında mezun olduğum İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümü’nden sonra Gürok ailesine sofra camı işimizde görev alarak katıldım. Çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra İşletme Müdürü görevindeyken 2010 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nde İşletme Master’ımı tamamladıktan sonra 2019 yılında aynı üniversitede İşletme konusunda doktoramı tamamladım.

Abdullah GAYRET Ph. D.
GCA Genel Müdürü

Merhaba ben Furkan Ergör. 2012 yılında Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra farklı deneyimler sonrasında 2013 yılında Gürok ailesine katıldım. Bugün GCA bünyesinde Kalite Müdürlüğünde Kalite Yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Furkan ERGÖR
Kalite Kontrol ve Güvence Mühendisi

Merhaba, ben Akile Göktaş. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunuyum. 2015 yılından itibaren GCA bünyesinde Kalite Müdürlüğü bünyesinde Kalite Kontrol Makine Operatörü olarak görev yapmaktayım.

Akile GÖKTAŞ
Kalite Kontrol Makine Operatörü

Merhaba, ben Asiye Çolak. 2014 yılında Gürok bünyesinde Laborant stajyeri olarak çalışmaya başladım. Stajımın ardından mezun olur olmaz GCAbünyesinde Kalite Müdürlüğü departmanında Laborant olarak göreve başladım. GCA staj olanakları çeşitli olan ve işi öğreten, mesleğinizde uzmanlaşmanızı ve işinizi severek icra etmenizi sağlayan bir şirket. Ben de başarılı staj döneminin ardından Gürok şirketine girmiş olmaktan çok memnunum.

Asiye ÇOLAK
Laborant