GCA, Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı’nda Ziyaretçilerle Buluşuyor

Şehirlerin ruhunu barındıran spirits şişeler sergilenecek

 

Yurt içi ve yurt dışı piyasalara gıda ve içecek kategorilerinde dünya standartlarında cam ambalaj üreten GCA, 2-4 Ekim tarihlerinde Monaco Grimaldi Forum'da düzenlenecek olan Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı’nda yer alacak. Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerinin katılacağı fuarda GCA, spirits şişelerini ziyaretçiler ile buluşturacak.

 

Sektörde 75. yılını kutlayacak olan Gürok Grubu’nun sofra camı üretiminde 30 yılı aşkın birikim ve deneyimini, cam ambalaj sektöründe yenilikçi bir yaklaşımla devam ettiren GCA, sektör profesyonellerinin bir araya geldiği Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı’nda yer alacak. Tasarım, sürdürülebilirlik ve dijitalleşmenin ön plana çıktığı fuarda yenilikçi ürünlerini sergileyecek olan GCA, kaliteli ve sürdürülebilir cam ambalaj çözümleri ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

“Geleceğin ambalaj çözümlerine dair vizyonumuzu paylaşacağız”

 

Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerinin katılacağı fuarda yer alacakları için çok heyecanlı olduklarını ifade eden GCA Genel Müdürü Dr. Abdullah Gayret, “Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı, lüks ambalaj endüstrisindeki son trendleri, inovatif çözümleri ve sektör liderlerini bir araya getiren öncü bir platformdur. Ambalaj tasarımının ve marka değerinin önemine vurgu yaparak, markaların tüketicilere sunacakları deneyimi nasıl geliştirebilecekleri konusunda önemli fikirler ve ilham kaynakları sunmaktadır. Bu prestijli etkinlikte, sektörün sınırlarını zorlayan trendleri, teknolojileri ve stratejileri ilk elden gözlemleme fırsatı bulacağız. GCA olarak, fuarda birçok değerli katılımcı ile bir araya gelip, geleceğin spirits kategorisinde cam ambalaj çözümlerine dair vizyonumuzu paylaşacağız. Ayrıca en yenilikçi ürünlerimizi sergileyerek, sektör profesyonellerinin yorum ve önerilerini değerlendireceğiz. Bizim için çok verimli olacağına inandığım bu büyük etkinlik vesilesiyle, sektördeki son gelişmeleri paylaşmak ve işbirlikleri kurmak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

 

Sürdürülebilirlik ve yenilikçi bakış açısı ile cam ambalaj sektörüne öncülük ediyor

 

Premium cam ambalaj üretim faaliyetini, kalite, inovasyon ve sürdürülebilirlikle birleştiren GCA, spirits ürün çalışmalarını da küresel bir perspektifle gerçekleştirmeye devam ediyor. 2023 yılında gıda ve içecek sektörüne, özellikle spirits kategorisine yönelik dünya standartlarında ambalaj tasarımı yapan GCA, iş ortaklarına premiumlaşma olanağı da sunuyor. Aynı zamanda global pazarda spirits premium cam şişe projelerini ve üretim oranlarını artırma hedefiyle hareket ediyor. Tasarım kabiliyeti ile de sektörde fark yaratan GCA, tasarımlarıyla markaların ruhunu ve kimliğini yansıtan ambalajlar sunarken, yenilikçi ve sürdürülebilir malzeme kullanımıyla da çevre bilincini destekliyor. Yenilikçi ürünleri ile birçok ödülün sahibi olan GCA, geliştirdiği ürünleri ile Türkiye’de Ambalajın Ay Yıldızları Altın Ödül 2020, AsiaStar Ambalaj Ödülü 2022, Design Turkey 2021, yurt dışında ise Worldstar Winner 2021 ödülüne layık görüldü. Ayrıca Pentawards 2023’te de finale kaldı.

GCA, Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı’nda Ziyaretçilerle Buluşuyor

 

21.09.2023