Cam Ambalaj Sektörünün Yeni İkonu (Glass Hallmark)

Cam Ambalaj Sektörünün Yeni İkonu (Glass Hallmark)

Hepimiz daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz. Avrupa'nın her yerindeki insanlar, çevresel ayak izlerini azaltmak için daha fazla aksiyon alırken, işletmelerin de daha sürdürülebilir seçimler yapmalarına yardımcı olmak için daha fazla çaba göstermeleri yönündeki beklentilerini de sıklıkla dile getiriyorlar.

Cam ambalaj endüstrisi, işletmelerin ve bireylerin bu arzular doğrultusunda hareket etmelerine yardımcı olmak için uzun süredir güvenilir bir ortak olmuştur. Cam, %100 geri dönüştürülebilir ve içindeki ürünün bütünlüğünü korur. Kolektif olarak daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışırken, dünyaya cam hakkında sevdikleri şeyleri ve bu geleceği gerçeğe dönüştürmek için camın kattığı değeri hatırlatmak istiyoruz. Glass Hallmark'ı bu yüzden yarattık.

Cam, gezegenimizi korumak için tercih edilen ambalajdır.

Cam hem yeniden kullanılabilir hem de sınırsız geri dönüştürülebilir. Dolayısıyla cam, sonsuz bir döngüde yeni şişelere ve kavanozlara tekrar tekrar geri dönüştürülebilir.

Cam, sağlık arayanlar için güvenilir ve kanıtlanmış bir seçimdir.

İçerisine konulan ürünle kimyasal reaksiyona girmemesi ve koruyucu özellikleri nedeniyle cam, dış etkenlere karşı güvenli bir ambalajdır. Bu sayede, ürünler bir kez açıldıktan sonra bile camda daha uzun süre korunabilmektedir. Bu da camı sadece ürünün kalitesini değil, ürünü kullanan insanların sağlığını da korumak için doğal bir tercih haline getirmektedir.