Müşteri Proje Koordinatörlüğü

Müşteri Proje Koordinatörlüğü

GCA olarak müşteri ilişkileri yönetimi olgusunu bir adım daha öteye taşıyarak iş ortaklarımız ile olan iş birliğimizi bir müşteri deneyim yolculuğu olarak ele alıyoruz ve Müşteri Proje Koordinatörlüğü uygulamamız ile her daim gelişime destek oluyoruz.

Müşteri Proje Koordinatörlerimiz cam ambalaj konusundaki üst düzey teknik donanımları ile iş ortaklarımızın kendi üretim tesislerinde incelemelerde bulunarak gelişim önerilerini iş ortaklarımız için hazırlar ve olası tüm destek ihtiyaçlarında birebir yakın iletişimde kalarak iş ortağımızın GCA‘daki güçlü sesi haline gelir. Bu sayede yürütülen projelerde beklenti ve ihtiyaçların etkin bir şekilde analiz edilmesi sağlanarak, iş ortaklarımızın cam ambalaj ile çalışma sürecinde konforlu bir süreç yönetimi sağlanır.

GCA Tüm Süreçlerde Yanınızda!

Cam ambalaj üretimi ve iş ortaklarımızın dolum prosesini birbirinden ayrılmaz bir bütün olarak görüyor ve bu yolculukta her aşamada sizinle birlikte yürüyoruz.

  • İş ortaklarımızın proses koşullarını doğru anlayabilmek ve iş süreçleri ile uyumlu bir hizmet ve ürün deneyimi yaşatabilmek için, saha ziyaretleri gerçekleştirilerek durum analizi sağlanır.
  • İş ortaklarımızdan edinilen bilgiler ürün geliştirme sürecine girdi sağlar ve beklentilerin aksiyona dönüşmesine destek olur.
  • Ürün geliştirme sürecinin tamamlanması ile ilk deneme üretiminde saha ziyareti ile cam ambalaj ve proses uyumluluğu teknik ekiplerce yerinde gözlenir ve gelişime açık yönler belirlenir.
  • Tüm bu bildirimlerden ve gözlemlerden yola çıkılarak ürün geliştirme yolculuğunda en optimum ürün iş ortaklarımız için ortaya çıkarılır.
  • Gelişimin hiç sonlanmayan bir olgu olmasından yola çıkılarak, iş birliklerinin her safhasında bu döngü tekrarlanır ve iş ortaklarımızın sesi iş yapış biçimimizin odak noktasına konumlandırılır.