Genel Müdür Mesajı

GCA, tüm üretim süreçlerini global kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde yöneten, inovatif düşünce, yenilikçi tasarım ve sürdürülebilir kalite yaklaşımlarıyla, çevreye ve insana saygıyı daima ön planda tutan, sektöründe öncü olma tutkusunu taşıyan bir firmadır.

İş ortaklarımızın istek ve ihtiyaçlarına odaklanan hizmet anlayışımız, üründe kaliteye ve yenilikçiliğe verdiğimiz önem, iş ortaklarımız için her an ulaşılabilir olmak, birlikte yarattığımız başarılı ve ödüllü projelerle taçlanmakta ve iş ortaklarımızla kurduğumuz kalıcı bağları daha da güçlendirmektedir. Öyle ki, iş ortaklarımızın ürünlerine en uygun teknik ve kreatif cam ambalajı sunmak adına, oluşturduğumuz yerinde analiz, detaylı projelendirme, tasarım ve takipten oluşan özel bir süreçle daha etkin ve memnuniyet veren sonuçları elde edebiliyoruz. Müşterilerimizin en iyisini hayal ettikleri ürünleri için tasarladığımız cam ambalajlarımız, sadece ülkemizde değil dünya çapında da önemli ve prestijli ödüllere layık görülmekte ve bizleri gururlandırmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana en temel amacımız, iş ortaklarımızın memnuniyetini arttırmaya odaklı yenilikçi ürünler üretmek ve sektörümüzde bu yöndeki öncülüğümüzü sürdürülebilir kılmaktır. Sektörümüzü ileriye götürmek amacıyla verimliliği artırmak ve ürünlerde mekanik dayanımı koruyarak ürün ağırlığını azaltmak adına AR-GE alanında ciddi yatırım yapmaktayız. Önümüzdeki dönemde de alanımızda yapacağımız yatırımlar ile hizmet çeşitliliğini artırmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

GCA olarak kuşkusuz, endüstrimizdeki küresel trendlerle her daim güncel kalmayı ve uluslararası arenada pazar payımızı arttırmayı hedefliyoruz. Ekibimizle koca bir aile olarak canla başla çalışarak yakaladığımız gelişim grafiğimiz sayesinde 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.

Eğitimli ve yetenekli çalışan kadromuz, çalışmalarını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, kurumsal kimliğimizi hedef kitlemizle başarılı bir şekilde buluşturmaktadır. Ülkemizin ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, cam ambalaj endüstrisinde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye devam ediyoruz.

Daha nice yıllarda iş ortaklıklarımızın daim olması dileğiyle.

Abdullah GAYRET
GCA Genel Müdürü