GCA ve AEGG, Birlikte Gerçekleştirdikleri Ortak Özel Tasarım Projelerini İngiltere'de Düzenlenen "IMBIBE LIVE" de Sergileyecekler!

GCA VE AEGG, BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ ORTAK ÖZEL TASARIM PROJELERİNİ İNGİLTERE’DE DÜZENLENEN

“IMBIBE LIVE” DA SERGİLEYECEKLER!

 

GCA, 4-5 Temmuz 2022 tarihinde Londra’da düzenlenecek ‘Imbibe Live’ etkinliğine ziyaretçi olarak katılacak. Bu etkinlikte, İngiltere merkezli yiyecek ve içecek ambalaj tedarikçisi Aegg Creative Packaging ile birlikte imza attıkları 5 yeni özel tasarım cam şişe projelerini etkinlik katılımcılarına sergileyecekler.

 

GCA’nın Aegg Creative Packaging için özel olarak tasarladığı yüksek alkollü içecek şişe koleksiyonunda cam şişeler Aegg tarafından Türkiye’deki nehirlerin isimleriyle adlandırılarak anlam kazanıyor. Geleneksellik ve modernliğin birleştiği bu özel proje cam şişeler, hem tasarımlarıyla hem de verdiği premium etki ile dikkatleri çekiyor.

 

Aegg Creative Packaging Genel Müdürü Jamie Gorman ‘Etkinlikte özel tasarım birçok ürün olacak. Su, alkolsüz içecekler, tonikler, gazlı içecekler ve alkollü içecekler için özel olarak üretilen yeni cam ambalajlarımızı sergileme fırsatı bulacağız. Türkiye’nin en büyük cam ambalaj üreticilerinden GCA da, Londra’daki etkinlikte bizimle beraber olacak ve şişeleri bizim için nasıl tasarladıklarını onlardan dinleme şansı bulacağız.’ diye belirtti.

 

GCA, sadece ülkemizde değil dünya çapında da yaptığı işbirlikleri ve projelerle önemli başarılara imza atarak, uluslararası arenada cam ambalaj sektöründe öncelikli olarak tercih edilen oyunculardan biri olma yolunda hızla ilerliyor.

GCA ve AEGG, Birlikte Gerçekleştirdikleri Ortak Özel Tasarım Projelerini İngiltere'de Düzenlenen

 

17.10.2022