Worldstar 2021 Yarışmasındaki Birincilik ile GCA Artık Bir Dünya Yıldızı!

Kalitesi, teknolojisi, şirket yapılanması ve tasarımıyla dünya standartlarının üzerinde hizmet veren GCA, Pürsu için tasarladığı şişe ile Worldstar 2021 yarışmasında birincilik elde etti! Dünyada 35 ülkeden 300’ün üzerinde markanın başvurduğu yarışmada yıldızlaşan GCA, cam ambalaj sektöründe yenilikçi bakış açısıyla farkını yeniden ortaya koymayı başardı.

World Packaging Organisation tarafından 1970'ten beri düzenlenen Worldstar 2021, bu sene de cam ambalaj sektöründe ilgiyle takip edildi. Toplam 35 ülkeden 300'ü aşkın şirketin katıldığı ve sektörün önde gelenlerin kıyasıya yarıştığı Worldstar 2021 yarışmasında GCA birinciliğe ulaştı. Cam ambalaj sektörünün dünyadaki öncülerinin katıldığı yarışmada kalitesini bir kez daha kanıtlayan GCA, elde ettiği bu başarı ile dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

GCA Genel Müdürü Abdullah Gayret, "Kurulduğumuz ilk günden bu yana markamızın karakterini oluşturan profesyonel duruşumuz, yaratıcı bakış açımız ve yenilikçi adımlarımız her zaman olduğu gibi yine meyvelerini verdi. Worldstar 2021 yarışmasını kazanarak dünya çapında elde ettiğimiz başarımızın haklı gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen bütün çalışanlarımızı kutluyorum." cümlelerine yer verdi. Cam ambalaj sektörünün dikkatle takip ettiği Worldstar 2021 yarışmasını kazanan GCA, her sene katlanarak artan başarısını bu sefer dünya genelinde göstererek uzun süreler unutulmayacak eşsiz bir başarıya imza attı.

Worldstar 2021 Yarışmasındaki Birincilik ile GCA Artık Bir Dünya Yıldızı!

 

15.05.2021