Dostlar Eğitim Kurumları GCA Fabrikasını Ziyaret Etti

Kütahya’nın en iyi eğitim kurumlarından biri olan Dostlar Eğitim Kurumları, 6 Nisan 2018 tarihinde GCA’nın Kütahya’daki tesislerini ziyaret etti.

Dostlar Eğitim Kurumları’nın 3. sınıf öğrencileri öğretmenleriyle birlikte GCA’a ait cam ambalaj fabrikasını ziyaret etti. Fabrika ziyaretinde öğrencilere GCA Planlama Müdürü Tolga Özel eşlik etti.

Ziyaret esnasında öğrenciler fabrikanın emniyet tedbirlerinin alınması, hatalı ürünlerin otomatik bir şekilde üretim bandından ayrılması ve hazır cam ambalaj ürünlerinin paketleme işlemleri hakkında bilgi alarak, cam ambalajın üretimine de tanık oldular. Bir yandan verimli diğer yandan eğlenceli bir gezi olduğunu belirten GCA Planlama Müdürü Tolga Özel, gezi hakkındaki düşüncelerini şu şekilde ifade etti; “Bugün fabrikamızda yaklaşık 40 öğrencimizi ve 2 öğretmenimizi ağırladık. Çocuklara cam ambalaj üretimden camın çevre ve sağlık açısından faydalarına, geri dönüşümün öneminden paketleme süreçlerine kadar birçok konuyu anlattık. Çocuklarımızın bu kadar meraklı olmaları ve en ufak ayrıntılara kadar sormaları bizleri çok heyecanlandırdı. Biz yetişkinlerin bile aklımıza zor gelecek sorular sordular, bu beni çok şaşırttı ve sevindirdi. Böyle zeki ve meraklı çocuklarla zaman geçirmek, onlara camı anlatmak keyifliydi. Bu tarz çocukların ve gençlerin eğitim kurumları vasıtasıyla tesisimizi ziyaretleri bizi çok memnun ediyor.”

Dostlar Eğitim Kurumları GCA Fabrikasını Ziyaret Etti

 

06.04.2018