GCA Suder 10. Olağan Genel Kurulu’na Katıldı

GCA , Ambalajlı Su Üreticileri Derneği’nin (SUDER) 10'uncu Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

Ambalajlı su sanayinin önde gelen firmalarını çatısı altında toplayan Ambalajlı Su Üreticileri Derneği (SUDER), 11 Mayıs 2018 tarihinde Crowne Plaza İstanbul Oryapark Otel’de “Ambalajlı Su Sektördeki Gelişmeler ve 10. Olağan Genel Kurulu”nu gerçekleştirdi. Organizasyona kendi markalı standı ile katılan GCA Ambalaj ’ı organizasyonda GCA Genel Müdürü Abdullah Gayret, Planlama Müdürü Tolga Özel, Tasarım, İş Geliştirme ve Satış ekipleri temsil etti. SUDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Erikli ile Nestlé Waters Türkiye Ülke Müdürü S. Serdar Seyhanlı, SUDER Yönetim Kurulu Üyesi ve Dydo Drinco Türkiye Başkan Yardımcısı Kürşat Apan ve SUDER Yönetim Kurulu Üyesi ve Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu GCA standını ziyaret etti.

Kürşat Apan tarafından GCA adına sertifikayı alan Genel Müdürü Abdullah Gayret, Genel Kurul’da yer aldıklarına ilişkin memnuniyetlerini belirterek su sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundu. Gayret’in yorumları şu şekilde; “Son dönemlerde su kategorisinde faaliyet gösteren üretici markalarımızın ambalajda daha fazla cam kullanımını tercih etmeye başladıklarını ve cam ambalaj projelerine daha fazla yatırım yaptıklarını gözlemlemekteyiz. Markalarımız da kendi ürünleri için cam ambalajı tercih etme nedenlerinden birinin ürünlerini daha premium konumlandırmak olduğunu belirtiyorlar. Bu hem bizler hem de sektörümüz için mutluluk verici bir durum.”

SUDER’in 2016-2018 dönemi Faaliyet Raporu’nun detaylarıyla ele alındığı Genel Kurul’da yapılan seçimlerde, 2016 yılından bu yana SUDER Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten S. Serdar Seyhanlı başkanlığındaki liste, iki yıllık dönem için oy birliği ile seçildi.

GCA Suder 10. Olağan Genel Kurulu’na Katıldı

 

11.05.2018