GCA Yeditepe Üniversitesi ile Endüstriyel Ürün Tasarım Projesine Başlıyor

GCA olarak her sene seçkin bir üniversite ile Endüstriyel Ürün Tasarım proje çalışması yapmaya özen gösteriyoruz. Üniversite ve sanayi iş birliği kapsamında yürütmekte olduğumuz bu proje doğrultusunda bu sene Yeditepe Üniversitesi’yle çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Bir dönem boyunca sürecek olan projeye 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri bireysel olarak katılabilecek.

Proje kapsamında Yeditepe Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından belirlenen proje konuları 4 ana başlıkta toplanmış olup; geleneksel ürünler, ölçekle kullanım, gıda ve içecek için cam ambalaj tasarımını kapsamaktadır. Öğrenciler yerel gıda ürünleri, kahve ve benzeri ölçekle kullanıma uygun ürünler, gıda ve içecek kategorilerinden çalışmak istedikleri kategorileri kendileri seçip uygun cam şişe veya cam kavanoz tasarımı yapabilecekler.

Projenin ilk adımı olarak 10 Ekim tarihinde GCA Tasarım ekibi Yeditepe Üniversitesi’ne ziyarette bulunarak şirketimizin ve projenin tanıtımını yaptılar.

GCA’nın üniversite öğrencileriyle buluşmasını sağlayan bu projede yer aldıkları için Yeditepe Üniversitesi’ne teşekkür ederiz.

GCA Yeditepe Üniversitesi ile Endüstriyel Ürün Tasarım Projesine Başlıyor

 

10.10.2023