İnsan Kaynakları Direktörümüz Sn. Gökhan Ata Okutan En Etkin 50 CHRO Arasında Yer Aldı!

Grubumuz İnsan Kaynakları Direktörü Sn.Gökhan Ata Okutan, Fortune Türkiye ve DataExpert ortaklığıyla gerçekleştirilen Türkiye'nin En Etkin İnsan Kaynakları Liderleri Araştırması’nda, En Etkin 50 CHRO arasında yer aldı. Sn. Okutan ödülünü 15 Ekim Salı günü, Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenen, Türkiye İnsan Kaynakları Zirvesi’nde aldı.

İş dünyasında İnsan Kaynakları’nın yarattığı farka dikkat çekmek amacıyla düzenlenen CHRO 2019, Türkiye’nin İnsan Kaynakları Liderleri’ne ev sahipliği yaptı.

Dijitalleşen ve dinamikleşen dünya, İK alanında da değişen ihtiyaçlara neden oluyor. İnsan Kaynakları’nın yaptığı yenilikler, tüm organizasyonu şekillendirebiliyor. Bu ihtiyaçlara sunduğu yeniliklerle birlikte İnsan Kaynakları Müdürü’müz Gökhan Ata Okutan, En Etkin 50 CHRO Listesi’nde yer alan isimlerden biri oldu.

GCA olarak insan kaynağının en önemli sermayemiz olduğu bilinciyle çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri, potansiyellerini keşfetmeleri ve kendilerini gerçekleştirmeleri için yaptığımız çalışmalara öncülük eden Sn. Gökhan Ata Okutan’ı bir kez daha tebrik ederiz.

İnsan Kaynakları Direktörümüz Sn. Gökhan Ata Okutan En Etkin 50 CHRO Arasında Yer Aldı!

 

17.10.2019