Gürok Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Bey’in Mesajı

Gürok Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Bey’in Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

Gürok Grubu olarak 70 yılı aşkın süredir Türkiye ekonomisine katma değer yaratmak için çalışıyoruz. Sanayi, turizm ve gayrimenkul sektörlerindeki şirketlerimizle, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sürekli gelişimi hedefliyoruz. Kurumsal başarıyı, finansal başarının ötesinde, insana değer katan, çevreye saygılı, sürdürülebilir büyüme olarak tanımlıyoruz.

Kurum kültürümüzün yapıtaşlarından olan verimlilik, sonuç odaklılık, sorumluluk, devamlılık ilkeleriyle ve paydaşlarımızla kurduğumuz güvene dayalı ilişkilerle büyüyoruz. Tüm çalışmalarımızın temeline, taviz vermeden uyguladığımız iş etiği ilkelerimizi koyuyoruz. Tüm paydaşlarımız için değer yaratan, yenilikçi, çevreye koruyan, insana değer veren faaliyetler sürdürüyoruz. Yeni yatırımlarımızı da aynı bakış açısıyla hayata geçiriyoruz.

Gürok grubu olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada “hep daha iyiye hep daha ileriye” şiarımızla yolumuza devam edecek, ülkemize olan sevgimiz ve yeni nesillere olan sorumluluk duygumuzla hizmet edeceğiz.