GCA Çalışanları Tarım ve Gıda Eğitimi Aldı

GCA olarak müşterilerimize daha verimli hizmet sunabilmek amacıyla üst kadro yöneticilerimizin, iş geliştirme ekibimizin, satış, pazarlama ve tasarım personelimizin, beyaz ve mavi yakalı çalışanlarımızın tarım ve gıda eğitimi almasını sağladık.

Eğitim ve gelişime her zaman önem veren anlayışla çalışanlarımızın eğitimi için yürüttüğümüz faaliyetlere devam ediyoruz. İki günlük tarım ve gıda eğitimi, Kütahya’daki üretim tesisimizde gerçekleştirildi. Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Fikret Pazır tarafından verilen eğitimde "Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi" başlığı altında; meyve ve sebzelerin yapısı, bileşimi ve dayandırma yöntemleri, domates ürünlerinin üretimi, konserve üretimi ve temel ilkeleri, turşu üretimi, reçel üretimi, pekmez üretimi, meyve suyu üretimi, zeytin teknolojisi ve cam ambalajlarda ısısal işlemlerde karşılaşılabilecek sorunlar ve öneriler konuları işlendi.

Hangi bölgede hangi sebze ve meyvelerin yetiştirildiğinden iklim şartlarına kadar, ekim zamanından hasat zamanına kadar, muhafaza işlemlerinden ürünlerin üretim işlemlerine kadar, ambalajlara doldurma işlemlerinden yaşanabilecek olası problemlere kadar konuya ilişkin bütün detayların işlendiği verimli eğitim sırasında keyifli anlar da yaşandı.

GCA olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına bu tarz eğitimlerimizi sürdüreceğiz.

GCA Çalışanları Tarım ve Gıda Eğitimi Aldı

 

19.02.2018