GCA Türk Hava Yolları ACE of M.I.C.E. Fuarı’na Katıldı

GCA, Türkiye’deki M.I.C.E. sektörünün global anlamda bilinirliği ve sektördeki komünikasyonu sağlamak için düzenlenen Türk Hava Yolları ACE of M.I.C.E. Fuarı’na katıldı.

Yer aldığı fuarlarda yoğun ilgi gören GCA, 2014 yılından itibaren düzenlenen ve global alanda M.I.C.E. sektörünün öncülerinin katıldığı Türk Hava Yolları ACE of M.I.C.E. Fuarı’nı ziyaret etti. Fuarda profesyonel olarak etkinlik, kongre ve toplantı organizasyonunun yanında gelişen yeni teknolojilerin bu alanda yaratıcı ve etkili biçimde kullanım yöntemleri konuşuldu. İş Geliştirme Müdürü Pırıl Konuk’un temsiliyle 2 gün boyunca fuarda kalan GCA, farklı profesyonellik alanlarına sahip firmalarla görüşme yaparak sektörü takip etti.

İstanbul Kongre Salonu’nda yapılan fuarda; etkinlik yönetim firmaları, baskı firmaları, oteller, seyahat acentaları ve profesyonel organizasyon düzenleme konusunda uzman birçok firma bir araya geldi. Gelişimin takipçisi GCA, gelecekteki organizasyonları için kullanabileceği teknolojiler ve planlama adına öncü firmalarla özel olarak görüşmeler sağlayarak bilgi aldı. Önemli kişilerin yaptığı konuşmalara da katılan GCA, Türkiye’deki M.I.C.E. sektörünün gelişimini daha yakından deneyimlemiş oldu.

GCA Türk Hava Yolları ACE of M.I.C.E. Fuarı’na Katıldı

 

29.04.2019