Glass International Dergisi’nde Yer Aldık

Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştirdiğimiz iki uygulamanın haberi dünyanın en büyük cam endüstrisi dergilerinden olan Glass International’da yayınlandı.

Mayıs ayında ‘GCA Sevkiyat İçin Dijital Sistem Uyguluyor’ başlığı ile yayınlanan haberde, iş ortaklarımıza planlama esnekliği kazandıran, ürün kayıplarını minimize eden ve sevkiyat personellerinin zaman çizelgelerini daha verimli bir şekilde takip edebilmesini sağlayan online sevkiyat sistemimiz ile ilgili detaylar okuyucularla paylaşıldı.

Haziran ayında ise ‘GCA Türkiye’de Geri Dönüşüm Projeleri Uyguluyor’ başlığı altında 2022’nin Haziran ayından beri GCA ve Park Cam’ın finansal desteği ve Bircam Vakfı’nın atık yönetimi organizasyonu ile yürütmekte olduğumuz EKOMAT Depozito İade Makineleri kullanımına ilişkin projemizden ve 1 yıl içerisindeki çevresel kazanımlarımızdan bahsedildi. Bunun yanı sıra, yine aynı başlık altında ÇEVKO Vakfı iş birliğiyle ilkokul öğrencilerine çevreyi korumanın ve geri dönüşümün önemi konusunda bilgilendirme yapmayı, ambalaj atıkları konusunda farkındalık yaratmayı amaçladığımız Geri Dönüşüm Dedektifleri İlkokul Eğitim Projemiz ile ilgili detaylar dergi okurlarıyla buluştu.

GCA olarak, sektörün önde gelen yayınlarından biri olan Glass International’da yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Glass International Dergisi’nde Yer Aldık

 

13.06.2023