Yeni Hayata Geçirdiğimiz Markamız "GCA Career Forward" Kapsamında "Tersine Mentorluk Programı" ile İlk Adımı Attık!

GCA, çalışan deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, yeni markası GCA Career Forward ile "Gelecek İçin İlerle" sloganıyla yola çıkan GCA, 2024 yılında var olan çalışanlarının marka elçisi olacağı, potansiyel çalışan ve stajyerlerin ise dikkatini çeken bir işveren markası oluşturmayı hedefliyor.

GCA markamıza yeni katılan genç meslektaşlarımız ve proje stajyerlerimiz, organizasyondaki yenilikçi bakış açısını güçlendirmek için GCA Genel Müdürü ile bir araya gelerek şirketimizdeki tersine mentorluk sürecini Dr. Abdullah Gayret ile başlattılar. Bu model, genç yetenekleri deneyimli liderlerle görüştürerek organizasyonumuza yeni bakış açıları kazandırmayı ve yenilikçiliği teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Tersine mentorluk, iş dünyasında esnekliği, dinamizmi ve rekabet avantajını desteklerken, farklı deneyim düzeylerini birleştirerek kültürel çeşitliliği artırır. Bu yeni mentorluk tarzı, sürdürülebilir büyüme ve başarı için sadece bireylerin değil kurumun da güçlü bir işbirliği kültürünü benimsemesine olanak tanımaktadır.

Yeni Hayata Geçirdiğimiz Markamız

 

25.01.2024